NEW SPECIES

 

 

  1. Anomalomyces panici Vánky, R.G. Shivas & M. Lutz, in Vánky, Lutz, Shivas, 2006:120 - Panicum trachyrhachis
  2. Anom. yakirrae R.G. Shivas & Vánky, in Shivas, Lutz, McTaggart & Vánky -Yakirra pauciflora
  3. Antherospora eucomis Vánky, 2009:293 - Eucomis punctata
  4. Anther. vindobonensis R. Bauer, M. Lutz, Begerow, Piatek & Vánky, 2008:1304 - Scilla vindobonensis
  5. Anthracoidea altiphila Vánky & M. Piepenbr., in Vánky, 1994:166 - Carex jamesonii, C. pichinchensis
  6. A. baldensis Vánky, 1979:223 - Carex baldensis
  7. A. blanda Vánky & H. Alexander, in Vánky, 2005:252 - Carex blanda
  8. A. breweri Salo & Vánky, in Vánky, 2011:97 - Carex breweri
  9. A. curvulae Vánky & Kukkonen, in Vánky, 1983:319 - Carex curvula
  10. A. grallatoriae Vánky, 1995:198 - Carex grallatoria
  11. A. griseae Vánky, 2011:98 - Carex grisea
  12. A. humilis Vánky, 1983:321 - Carex humilis
  13. A. kukkonenii Vánky, 1988:245 - Carex distachya
  14. A. michelii Vánky, 1979:223 - Carex michelii
  15. A. multicaulis Vánky & Salo, 2011("2010"):106 - Carex multicaulis
  16. A. pilosae Vánky, 1979:225 - Carex pilosa
  17. A. praegracilis Salo & Vánky, in Vánky & Salo, 2011("2010"):107 - Carex praegracilis
  18. sempervirentis Vánky, 1979:225 - Carex brachystachys, C. ferruginea, C. fimbriata, C. firma, C. kitaibeliana, C. mucronata, C. sempervirens
  19. A. songorica Vánky, in Vánky & Abbasi, 2011:182 - Carex songorica
  20. A. tomentosae Vánky, 1979:227 - Carex tomentosa
  21. A. unciniae Vánky & C. Vánky, in Vánky, 1995:222 - Uncinia hamata
  22. A. wakatipu Vánky, 2000:354 - Carex wakatipu
  23. Aurantiosporium marisci Vánky & C. Vánky, in Vánky, 1999:17 - Mariscus thunbergii
  24. Au. scleriae Vánky, 2002:403 - Scleria flexuosa
  25. Burrillia sagittariae Vánky & C. Vánky, in Vánky, 1996:90 - Sagittaria planitiana (= Pseudodermatosorus sagittariae)
  26. Centrolepidosporium sclerodermum R.G. Shivas & Vánky, 2007:2 - Centrolepis exserta
  27. Cintractia bulbostylidicola M. Piatek & Vánky, 2007:188 - Bulbostylis capillaris
  28. Ci. bulbostylidis R.G. Shivas & Vánky, in Vánky & Shivas, 2001:146 - Bulbostylis barbata
  29. Ci. lipocarphae Vánky, C. Vánky & R.G. Shivas, in Vánky & Shivas, 2001:1479 - Lipocarpha microcephala
  30. Ci. majewskii M. Piatek & Vánky, 2005:1 - Fimbristylis sp.
  31. Ci. mitchellii Vánky, 1997:159 - Fimbristylis schultzii
  32. Ci. oreoboli Vánky & McKenzie, 1990:249 - Oreobolus strictus
  33. Dermatosorus cyperi Vánky, 1995:216 - Cyperus celluloso-reticulatus
  34. Derm. schoenoplecti Vánky & R.G. Shivas, 2003:244 - Schoenoplectus mucronatus
  35. Doassansia alismatis-oligococci Vánky, 1975:45 - Alisma oligococcum (= Pseudodermatosorus alismatis-oligococci)
  36. Doass. sparganii Vánky, 1988:248 - Sparganium erectum
  37. Doassansiopsis caldesiae Piatek & Vánky, in Piatek et al., 2008:663 - Caldesia reniformis
  38. Doassis. euryalis Vánky, 2001:116 - Euryale ferox (= Doassis. euryalis Verma & Jha, 1999)
  39. Doassis. nymphoides Vánky, 2002:401 - Nymphoides rautaneni
  40. Doassis. tomasii Vánky, 2006:46 - Nymphaea nouchali
  41. Entorrhiza casparianella Vánky, 1998:342 - Juncus gregiflorus
  42. Ento. citriformis Vánky & McKenzie, in Vánky, 2004:67 - Scirpus reticularis
  43. Ento. fineraniae Vánky, 1992:419 - Scirpus cernuus & S. basilaris
  44. Ento. globoidea Vánky, 2004:68 - Scirpus fluitans
  45. Ento. parvula Vánky, 1992:420 - Eleocharis parvula
  46. Entyloma aeschynomenis Vánky, 2002:399 - Aeschynomene indica
  47. E. aldamae Vánky, 2004:168 - Aldama dentata
  48. E. arctotheca Vánky, 1983:322 - Arctotheca calendula
  49. E. arctotis Vánky, 2000:210 - Arctotis lawsoniana
  50. E. asterisci-maritimi Vánky, 1988:366 - Asteriscus maritimus
  51. E. bergeniae Vánky & Döbbeler, in Vánky, 2005:252 - Bergenia sp. cult.
  52. E. bracteanthae Vánky, 1997:172 - Bracteantha acuminata
  53. E. catananchis Ciferri ex Vánky, 1988:366 - Catanache caerulea
  54. E. coreopsis Vánky, 2002:398 - Coreopsis borianiana
  55. E. cosmi Vánky, Horita & Jage, 2005:365 - Cosmos bipinnatus
  56. E. deliliae Vánky, Döbbeler & U. Braun, in Vánky, 1992:417 - Delilia biflora
  57. E. echinaceae Vánky & McKenzie, 2002:119 - Echinacea angustifolia
  58. E. erodii Vánky, 1991:159 - Erodium laciniatum
  59. E. eryngii-alpini Vánky, 2009:304 - Eryngium alpinum
  60. E. frondosa Vánky, 2003:6 - Bidens frondosa
  61. E. gaillardianum Vánky, 1982:104 - Gaillardia aristata
  62. E. grampiansis Vánky & R.G. Shivas, 2003:246 - Hydrocotyle laxiflora
  63. E. guizotiae Vánky 2004:58 - Guizotia abyssinica
  64. E. heterothecae Vánky, 2007:46 - Heterotheca subaxillaris
  65. E. majewskii Vánky & M. Lutz, 2010:276 - Ranunculus ficaria
  66. E. medicaginis Vánky, 2002:399 - Medicago polymorpha
  67. E. novae-zelandiae McKenzie & Vánky, in Vánky, 1995:199 - Hydrocotyle spp.
  68. E. siegesbeckiae Vánky, 2004:170 - Siegesbeckia orientalis
  69. E. sonchi Vánky, 1983:323 - Sonchus asper
  70. E. taraxaci Vánky, 1983:326 - Taraxacum megalorrhizon
  71. E. zacintha Vánky, 1990:474 - Crepis zacintha
  72. Entylomaster typhonii Vánky & R.G. Shivas, 2006:15 - Typhonium brownii
  73. Farysia corniculata Vánky, 1992:423 - Carex lemanniana
  74. Far. echinulata Vánky, 2011:99 - Carex fischeri
  75. Far. globispora Vánky & R.G.Shivas, in Vánky, 2009:289 - Carex appressa
  76. Far. longispora Vánky & McKenzie, in Vánky, 2009:291 - Carex dipsacea
  77. Far. microspora Vánky & McKenzie, in Vánky, 2009:291 - Carex maorica
  78. Far. unciniae Vánky & Begerow, 2007:80 - Uncinia multifaria
  79. Floromyces anemarrhenae (C.H. Chow & Chi C. Chang) Vánky, M. Lutz & R. Bauer, 2008:175 - Anemarrhena asphodeloides
  80. Franzpetrakia phaceluri Vánky, R.G. Shivas & L. Guo, in Vánky, 2007:41 -Phacelurus latifolius var. monostachyus
  81. Heterotolyposporium lepidospermae Vánky, 1997:144 - Lepidospoerma ensiforma
  82. Jamesdicksonia festucae Vánky, 2004:171 - Festuca tolucensis 
  83. Lundquistia fascicularis Vánky, 2001:373 - Digitaria brownii 

    (= Sporisorium panici-leucophaei)

  84. L. mexicana Vánky, 2004:161 - Andropogon gerardii (= Sporisorium mexicaanum
  85. Macalpinomyces arundinellae-setosae R.G. Shivas & Vánky, 2005:101 -Arundinella setosa
  86. Mac. brachiariae Vánky, C. Vánky & R.G. Shivas, 2003:248. - Brachiaria holosericea
  87. Mac. digitariae Vánky & R.G. Shivas, 2003:250. - Digitaria gibbosa
  88. Mac. elionuri-tripsacoidis Vánky, 2003:43 - Elionurus tripsacoides
  89. Mac. eragrostiellaeVánky & C. Vánky, in Vánky, 1996:117 - Eragrostiella bifaria
  90. Mac. leptocarydionis Vánky & C. Vánky, in Vánky, 2002:407 - Leptocarydion vulpiastrum
  91. Mac. loudetiopsidis Vánky, 2009:314 - Loudetiopsis chrysothrix
  92. Mac. magicus Vánky & T. Vánky, in Vánky, 2002:412 - Loudetia flavida
  93. Mac. nigritanae Vánky, 1997:143 - Vetiveria nigritana
  94. Mac. nodiglumis Vánky, 2002:414 - Tristachya nodiglumis
  95. Mac. panici Vánky, 2005:219 - Panicum aequinerve
  96. Mac. pogonarthriae Vánky & C. Vánky, in Vánky, 2002:409 - Pogonarthria squarrosa
  97. Mac. sharmae Vánky, 1995:223 - Panicum sumatrense
  98. Mac. simplex Vánky, 2000:202 - Loudetia simplex
  99. Mac. tilletioides Vánky, 2005:91 - Pennisetum sphacelatum
  100. Mac. trichopterygis Vány & C. Vánky, in Vánky, 1997:163 - Trichopteryx dregeana
  101. Mac. tristachyae Vánky & C. Vánky, in Vánky, 1997:165 - Tristachya leucothrix
  102. Mac. tuberculatus Vánky, 2004:173 - Bouteloua curtipendula
  103. Mac. tubiformis R.G. Shivas & Vánky, in Shivas, Cunnington & Vánky, 2004:152 - Chrysopogon fallax
  104. Mac. zonotriches Vánky, 1996:122 - Zonotriche inamoena
  105. Mac. ugandensis Vánky, 2003:50 - Sorghastrum stipoides & Loudetia phragmitoides
  106. Mac. viridans R.G. Shivas, M. Taggart & Vánky, 2007:147 - Sporobolus actinocladus
  107. Melanotaenium antirrhini Viennot-Bourgin ex Vánky, 1990:475 - Antirrhinum latifolium
  108. Mel. gunnerae G.P. Clinton ex Vánky & R. Bauer, in Vánky, 1998:108 - Gunnera magellanica
  109. Mel. indicum Vánky, M.S. Patil & N.D. Sharma, in Vánky, 1997:149 - Ischaemum indicum
  110. Melanoxa oxalidiellae M. Lutz, Vánky & R. Bauer, 2012:156 - Oxalis acetosella
  111. Microbotryum afromontanum Vánky, 2006:50 - Cerastium afromontanum
  112. Microb. calyptratae Vánky, 1998:96 - Calandrinia calyptrata, C. menzesii
  113. Microb. lewisiae Vánky, 1998:96 - Lewisia nevadensis
  114. Microb. paucireticulatum Vánky, 2004:78. - Polygonum orientale
  115. Microb. perfoliatae Vánky, 1998:97 - Claytonia perfoliata
  116. Microb. scabiosae Sow. ex Vánky, 1998:52 - Knautia arvensis
  117. Microb. silybum Vánky & D. Berner, 2003:308 - Silybum marianum
  118. Moreaua actinoschoeni R.G. Shivas & Vánky, in Shivas et al., 2012:139 -Actinoschoenus sp.
  119. Mor. arthrostylidis Vánky & R.G. Shivas, 2001:150 - Arthrostylis aphylla
  120. Mor. capillaceae Vánky, 2009:297 - Tetraria capillacea
  121. Mor. chrysitricis R.G. Shivas & Vánky, in Shivas et al., 2012:137 - Chrysitrix distigmatosa
  122. Mor. elongata Vánky, 2002:369 - Baumea tetragona
  123. Mor. eximiae Vánky, 2009:299 - Tetraria eximia
  124. Mor. fimbristylidis Vánky & R.G. Shivas, 2001:151 - Fimbristylis dichotoma
  125. Mor. gigaglomerulosa Vánky, 2002:370 - Lepidosperma neesii
  126. Mor. opaca Vánky, 2002:371 - Tetraria capillaris
  127. Mor. peckii Vánky & R.G. Shivas, in Vánky, 2009:296 - Schoenus cruentus
  128. Mor. scirpi Vánky, C. Vánky, R.G. Shivas & McTaggart, in Vánky et al., 2009:99 - Scirpus rigidus
  129. Mor. tothii Vánky, 2009:299 - Tetraria compar
  130. Mundkurella kalopanacis Vánky, 1990:271 - Kalopanax pictus
  131. Mundkurella schefflerae Vánky, C. Vánky & McKenzie, 1999:330 - Schefflera digitata
  132. Neovossia japonica Vánky, 1990:268 - Alopecurus geniculatus
  133. Oberwinkleria anulata Vánky & C. Vánky, in Vánky & Bauer, 1995:363 -Ortachne erectifolia
  134. Orphanomyces hungaricus Vánky & Gönczöl, 1978:247 - Carex acuta
  135. Pilocintractia adrianae Vánky, 2006:54 - Fimbristylis miliacea
  136. Pseudodoassansia hydrocleydis Vánky, 2001:274 - Hydrocleys nymphoides
  137. Pseudotracya otteliae Vánky, 1999:216 - Ottelia ovalifolia
  138. Restilago capensis Vánky, 2008:70 - Ischyrolepis capensis
  139. Restiosporium baloskionis Vánky & R.G. Shivas, 2003:251 - Baloskion tetraphyllum
  140. Restiosp. dissimile Vánky & McKenzie, 2002:117 - Apodasmia similis
  141. Restiosp. dapsilanthi Vánky, 2003:50 - Dapsilanthus elatior
  142. Restiosp. guringaliae Vánky & R.G. Shivas, in Vánky, 2007:38 - Guringalia dimorpha
  143. Restiosp. meneyae Vánky, 2000:347 - Lyginia barbata
  144. Schizonella intercedens Vánky & A. Nagler, in Vánky, 1998:105 - Carex michelii
  145. Schiz. isolepidis Vánky, in Vánky & McKenzie, 1990:251 - Isolepis nodosa
  146. Schroeteria banatica Vánky, 1981:160 - Veronica austriaca
  147. Schr. poeltii Vánky, 1983:326 - Veronica cymbalaria
  148. Sphacelotheca serrulati-magna Vánky & Oberw., 1994:30 - Polygonum salicifolium
  149. Sporisorium absconditum Vánky, 2003:36 - Schizachyrium fragile
  150. Spor. andrewmitchellii R.G. Shivas & Vánky, 2012:155 - Enneapogon aff. lindleyanua
  151. Spor. andropogonis-chinensis Vánky, 2006:5 - Andropogon chinensis
  152. Spor. andropogonis-eucomi Vánky, 2006:5 - Andropogon eucomus
  153. Spor. andropogonis-pumili Vánky, 2006:7 - Andropogon pumilus
  154. Spor. arundinellae-pumilae Vánky, 2004:91 - Arundinella pumila
  155. Spor. blakeanum Vánky, 2004:74 - Schizachyrium fragile
  156. Spor. euclastae Vánky & C. Vánky, in Vánky, 2004:73 - Euclasta condylotricha
  157. Spor. amaurae Vánky & C. Vánky, in Vánky, 1997:136 - Polytrias amaura
  158. Spor. anthracoideisporum Vánky & R.G. Shivas, in Vánky, 1998:335 - Pseudoraphis spinescens
  159. Spor. australasiaticum Vánky & R.G. Shivas, 2001:340 - Sorghum nitidum
  160. Spor. berndtii Vánky, 2003:37 - Schizachyrium sanguineum
  161. Spor. cenchri-elymoidis Vánky & R.G. Shivas, in Vánky, 2002:392 - Cenchrus elymoides
  162. Spor. centrale R.G. Shivas & Vánky, 2002:141 - Themeda triandra
  163. Spor. christianiae R.G. Shivas, McTaggart & Vánky, in Vánky et al., 2009:100 -Schizachyrium sanguineum
  164. Spor. chrysopogonis Vánky, 1983:327 - Chrysopogon montanus
  165. Spor. coelorachidis Vánky, 2001:292 - Coelorachis clarkei
  166. Spor. compactum Vánky, 2003:23 - Cymbopogon giganteus
  167. Spor. cymbicum Vánky, 2003:23 - Cymbopogon nardus
  168. Spor. cymbopogonis-bombycini R.G. Shivas & Vánky, 2004:163 - Cymbopogon bombycinus
  169. Spor. dacryoideum Vánky, 2004:173 - Aristida adscensionis
  170. Spor. dichanthii Vánky & N.D. Sharma, in Vánky, 2004:230 - Dichanthium aristatum
  171. Spor. dimeriae-ornithopodae Vánky & C. Menge, in Vánky, 1993:37 - Dimeria ornithopoda
  172. Spor. distachyum Vánky, 2006:12 - Andropogon distachyos
  173. Spor. divisum Vánky, 2003:10 - Pennisetum divisum
  174. Spor. elegantis Vánky, 1997:132 - Thelepogon elegans
  175. Spor. elionuri-tristis Vánky, 1999:158 - Elionurus tristis
  176. Spor. emariae Vánky, 2013:59 - Sclerachne punctata
  177. Spor. eriochloae Vánky, 2000:174 - Eriochloa fatmensis
  178. Spor. eriochrysis Vánky, 2003:56 - Eriochrysis brachypogon
  179. Spor. exsertiformum Vánky, 1995:211 - Themeda australis
  180. Spor. fastigiatum Vánky, 2000:206 - Andropogon fastigiatus
  181. Spor. gayanum Vánky & C. Vánky, in Vánky, 2000:205 - Andropogon gayanus
  182. Spor. gibbosum Vánky, C. Vánky & R.G. Shivas, in Vánky & Shivas, 2001:154 - Digitaria gibbosa
  183. Spor. horsfallii Vánky, 2001:297 - Paspalidium rarum
  184. Spor. hwangense Vánky & C. Vánky, in Vánky, 2000:194 - Sporobolus panicoides
  185. Spor. incompletum R.G. Shivas & Vánky, 2007:5 - Cynodon incompletus
  186. Spor. ingoldii Vánky, 2006:50 - Echinochloa colona
  187. Spor. inopinatum Vánky, 2002:384 - Aristida scabrivalvis
  188. Spor. iseilematis-ciliati Vánky, 1998:339 - Iseilema ciliatum
  189. Spor. iseilematis-prostrati Vánky, 1997:151 - Iseilema prostratum
  190. Spor. iseilematis-vaginiflori Vánky, 1999:151 - Iseilema vaginiflorum
  191. Spor. langdonii Vánky, 1994:156 - Themeda avenacea
  192. Spor. leelingianum Vánky, 2003:190 - Hyparrhenia rufa
  193. Spor. lingii Vánky, 1994:160 - Themeda australis
  194. Spor. livingstoneanum Vánky, 2006:17 - Andropogon gayanus
  195. Spor. loudetiae-pedicellatae Vánky & C. Vánky, in Vánky, 1997:165 - Loudetia pedicellata
  196. Spor. mandlaicum Vánky & N.D. Sharma, 2008:141 – Sehima nervosum
  197. Spor. masseeanum Vánky, 2000:160 - Miscanthus capensis
  198. Spor. megaloprotachnes Vánky & T. Vánky, in Vánky, 2002:389 -Megaloprotachne albescens
  199. Spor. monachnes Vánky & C. Vánky, in Vánky, 2000:198 - Tricholaena monachne
  200. Spor. myanmarense Vánky & R.G. Shivas, in Vánky, 2007:42 - Ischaemum indicum
  201. Spor. nervosum Vánky, C. Vánky & R.G. Shivas, in Vánky & Shivas, 2001:157 - Sehima nervosum
  202. Spor. niariense Vánky, 2003:195 - Hyparrhenia niariensis
  203. Spor. normanensis R.G. Shivas & Vánky, 2001:150 - Cynodon dactylon
  204. Spor. operculatumVánky, C. Vánky & R.G. Shivas, in Vánky & Shivas, 2001:154 - Mnesithea formosa
  205. Spor. ordense R.G. Shivas & Vánky, 1997:835 - Brachiaria pubigera
  206. Spor. ovariicolopsis Vánky, 2000:203 - Andropogon gayanus
  207. Spor. panici-fasciculati Vánky, 2005:229 ‑ Panicum fasciculatum
  208. Spor. panici-hirticaulis Vánky, 2005:231 ‑ Panicum hirticaule
  209. Spor. panicicola Vánky, 2005:229 ‑ Panicum coloratum
  210. Spor. paraneurachnes R.G. Shivas & Vánky, 1997:836 - Paraneurachne muelleri
  211. Spor. penniseticola Vánky, 2005:92 ‑ Pennisetum sphacelatum
  212. Spor. persicum Vánky & H. Scholz, 2001:397 - Spodiopogon pogonanthus
  213. Spor. pole-evansii Vánky, 1999:23 - Digitaria eriantha, D. monodactyla
  214. Spor. polytocae-digitatae Vánky, 2001:287 - Polytoca digitata
  215. Spor. pseudechinolaenae Vánky & C. Menge, in Vánky, 1993:33 - Pseudechinolaena polystachya
  216. Spor. pseudoraphis Vánky, 1998:331 - Pseudoraphis spinescens
  217. Spor. pseudosorghi Vánky, R.G. Shivas & P. Athipunyakom, 2006:109 - Pseudosorghum fasciculare
  218. Spor. queenslandicum Vánky, C. Vánky & R.G. Shivas, in Vánky & Shivas, 2001:159 - Sehima nervos
  219. Spor. rarum R.G. Shivas, McTaggart & Vánky, 2007:350 - Eulalia aurea
  220. Spor. rhytachnes-rottboellioidis Vánky, 2003:54 - Rhytachne rottboellioides
  221. Spor. rubyanum Vánky & N.D. Sharma, in Vánky, 2004:236 - Capillipedium assimile
  222. Spor. ryleyi Vánky & R.G. Shivas, 2001:342 - Sorghum leiocladum
  223. Spor. schizachyrii Vánky, 2002:418 - Schizachyrium exile
  224. Spor. schizachyrii-sanguinei Vánky, 2009:313 - Schizachyrium sanguineum
  225. Spor. scholzii Vánky, 2006:22 - Andropogon schirensis
  226. Spor. shivasiorum Vánky, 2008:145 - Eulalia trispicata
  227. Spor. ciccaronei Vánky, 2008:142 - Elionurus muticus
  228. Spor. sphacelatum Vánky, 2003:13 - Pennisetum sphacelatum
  229. Spor. thelepogonis Vánky, 1997:130 - Thelepogon elegans
  230. Spor. themedae-arguentis Vánky, 1994:154 - Themeda arguens
  231. Spor. themedae-cymbariae Vánky, 1997:141 - Themeda cymbaria
  232. Spor. tothii Vánky, 2003:14 - Pennisetum glaucum
  233. Spor. trachypogonicola Vánky & C. Vánky, in Vánky, 1995:210 - Trachypogon plumosus
  234. Spor. trachypogonis-plumosi Vánky, 1995:208 - Trachypogon plumosus
  235. Spor. trachypogonis-spicati Vánky & C. Vánky, in Vánky, 2000:190 - Trachypogon spicatus
  236. Spor. triplopogonis Vánky, 2000:189 - Triplopogon ramosissimum
  237. Spor. trispicatae R.G. Shivas, Vánky & P. Athipunyakom, in Vánky, Shivas & Athipunyakom, 2006:111 - Eulalia trispicata
  238. Spor. tristachyae-nodiglumis Vánky, 2003:46 - Tristachya nodiglumis
  239. Spor. tumiforme  Vánky & R.G. Shivas, in Vánky, 2004:183 - Chrysopogon latifolius
  240. Spor. ustilaginiforme Vánky, 2004:177 - Muhlenbergia pulcherrima
  241. Spor. vermiculum R.G. Shivas, McTaggart & Vánky, 2007:352 - Sarga plumosa
  242. Spor. walkerii Vánky, 1994:158 - Themeda australis
  243. Spor. whiteochloae Vánky & McKenzie, in Vánky & Shivas, 2001:160 - Whiteochloa cymbiformis
  244. Spor. xerofasciculatum R.G. Shivas, McTaggart & Vánky, 2007:353 - Xerochloa laniflora
  245. Spor. zambianum Vánky, 2003:42 - Schizachyrium exile
  246. Stegocintractia capitata Vánky, Jage, U. Schlüter & Sluschny, in Vánky 2008:80 - Juncus capitatus
  247. Testicularia africana Vánky & M. Piatek, 2006:164 - Rhynchospora corymbosa
  248. Thecaphora ambrosiae Vánky, 1996:99 - Ambrosia artemisioides
  249. Thec. androsacina Vánky, 1982:103 - Androsace maxima
  250. Thec. arnicae Vánky, 2008:148 - Arnica pumila
  251. Thec. cerastii M. Lutz & Vánky, in Vánky & Lutz, 2007:1212 - Cerastium arvense
  252. Thec. hedysari Vánky, 1991:153 - Hedysarum ferganense
  253. Thec. hosackiae Vánky, 2008:132 - Hosackia parviflora
  254. Thec. italica M. Lutz & Vánky, in Vánky & Lutz, 2007:1213 - Silene italica
  255. Thec. lithospermi Vánky & Nannfeldt, 1975:97 - Lithospermum officinale
  256. Thec. maireanae R.G. Shivas & Vánky, in Vánky & Shivas, 2003:254. - Maireana pentagona
  257. Thec. oberwinkleri Vánky, 1988:249 - Androsace fedtschenkoi
  258. Thec. pakistanica Vánky, S.H. Iqbal & A.N. Khalid, 2007:83 - Androsace rotundifolia
  259. Thec. polymniae Vánky & Pardo-Cardona, in Vánky, 1996:101 - Polymnia riparia
  260. Thec. spilanthes Freire & Vánky, in Vánky, 1996:97 - Spilanthes oleracea
  261. Thec. ulicis Vánky, 2008:130 - Ulex minor
  262. Tilletia acroceratis Vánky, 2004:71 - Acroceras macrum
  263. T. aristidae Vánky, 2002:382 - Aristida scabrivalvis subsp. contracta
  264. T. australiensis R.G. Shivas, Cother, G.J. Ash, Jane D.Ray & Vánky 2008:234 -Oryza rufipogon
  265. T. avenastri Vánky, 2011:99 - Avenastrum turgidulum
  266. T. brachypodii-mexicani Vánky, 1995:202 - Brachypodium mexicanum
  267. T. brefeldii Vánky, 2004:179 - Muhlenbergia filiculmis
  268. T. cape-yorkensis Vánky & R.G. Shivas, 2003:256 - Whiteochloa airoides
  269. T. catapodii H. Scholz & Vánky, in Vánky & Scholz, 2001:392 - Catapodium rigidum
  270. T. chiangmaiensis R.G. Shivas, Vánky & P. Athipunyakom, in Vánky, Shivas & Athipunyakom, 2006:112 - Arundinella bengalensis
  271. T. chionachnes Váky, C. Vánky & R.G. Shivas, in Vánky & Shivas, 2001:166 - Chionachne cyathopoda
  272. T. colombiana Vánky, 1995:204 - Brachypodium mexicanum
  273. T. cynodontis Vánky, 2001:294 - Cynodon plectostachyus
  274. T. dactyloctenii Vánky, 1995:232 - Dactyloctenium aegyptium
  275. T. eragrostiellaeVánky, C. Vánky & N.D. Sharma, in Vánky, 1995:202 - Eragrostiella bifaria
  276. T. eremopoae Vánky & H. Scholz, 2001:394 - Eremopoa persica
  277. T. filisora R.G. Shivas, Vánky & P. Athipunyakom, in Vánky, Shivas & Athipunyakom, 2006:113 - Pennisetum setosum
  278. T. gigacellularis Vánky, 2004:181 - Bouteloua filiformis
  279. T. imbecillis Vánky, 2004:60 - Oplismenus imbecillis
  280. T. ischaemi Vánky & N.D. Sharma, 2001:118 - Ischaemum rugosum
  281. T. kenyana Vánky, 2004:80 - Eragrostis caespitosa
  282. T. kimberleyensis Vánky & R.G. Shivas, 2001:168 - Chionachne cyatopoda
  283. T. lachnagrostidis Vánky & R.G. Shivas, in Shivas & Vánky, 2007:7 -Lachnagrostis filiformis
  284. T. lageniformis Vánky, C. Vánky, R.G. Shivas & P. Athipunyakom, in Vánky, Shivas & Athipunyakom, 2006:115 - Hyparrhenia rufa
  285. T. lepturii Sigriansky ex Vánky, 1991:162 - Pholiurus pannonicus
  286. T. lineata R.G. Shivas & Vánky, in Vánky & Shivas, 2001:169 - Arundinella nepalensis
  287. T. lolioli Vánky & H. Scholz, in Vánky, 2005:254 ‑ Liliolum subulatum
  288. T. lyei Vánky, 2004:64 - Brachypodium flexum
  289. T. mauritina Vánky, 2002:377 - Brachiaria umbellata
  290. T. melicae Vánky, 2007:35 - Melica transsilvanica
  291. T. mexicana Vánky, 2005:238 ‑ Panicum hallii
  292. T. microtuberculata Vánky, 2004:181 - Muhlenbergia pulcherrima
  293. T. oplismeni-cristati Pat. & Har. ex Vánky, 2004:62 - Oplismenus burmannii
  294. T. palpera J. Walker & Vánky, in Vánky, 2001:309 - Aristida sp. & Aristida calycina
  295. T. polypogonis Vánky & N.D. Sharma, in Vánky, 1994:168 - Pseudochaetochloa australiensis
  296. T. pseudochaetochloae R.G. Shivas & Vánky, in Vánky, 2002:397 - Cenchrus elymoides
  297. T. robeana Vánky, 2002:376 - Polypogon monspeliensis
  298. T. rostrariae Vánky & Ershad, 2002:20. - Rostraria cristata
  299. T. savilei Gandhe & Vánky, in Vánky, 1993:34 - Tripogon jaquemontii
  300. T. setariae-parviflorae Vánky & R.G. Shivas, in Vánky, 2007:11 - Setaria parviflora
  301. T. setariae-pumilae Vánky & N.D. Sharma, in Vánky, 2007:64 - Setaria ppumila
  302. T. setariae-viridis Vánky, 2001:316 - Setatria viridis
  303. T. shivasii Vánky, 2007:36 - Arundinella nepalensis
  304. T. spinulosa Vánky, C. Vánky, R.G. Shivas & McTaggart, in Vánky et al., 2009:101 - Muhlenbergia peruviana
  305. T. sporoboli Vánky, 2000:194 - Sporobolus festivus
  306. T. tanzanica Vánky, 2002:385 - Dactyloctenium giganteum
  307. T. thailandica Vánky & R.G. Shivas, in Vánky, 2007:19 - Eragrostis amabilis
  308. T. whiteochloae R.G. Shivas & Vánky, in Vánky & Shivas, 2001:164 - Whiteochloa cymbiformis
  309. T. xerochloae R.G. Shivas, McTaggart & Vánky, 2007:354 - Xerochloa laniflora
  310. T. yakirrae R.G. Shivas, McTaggart & Vánky, 2007:357 - Yakirra majuscula
  311. Tolyposporium caustidis Vánky, in Vánky & Websdane, 1996:177 (= Moreaua caustidis) - Caustis blakei
  312. Tol. cyathochaetae Websdane & Vánky, in Vánky & Websdane 1996:180 (= Moreaua cyathochaetae) - Cyathochaeta avenacea
  313. Tol. epischoeni Vánky, 1999:20 (= Moreaua epischoeni) - Epischoenus gracilis
  314. Tol. evandrae Websdane & Vánky, in Vánky & Websdane, 1996:175 (= Moreaua evandrae) - Evandra aristata
  315. Tol. gahniae Vánky & C. Vánky, in Vánky, 1997:154 (= Moreaua gahniae) - Gahnia radula
  316. Tol. gymnoschoeni Vánky & C. Vánky, in Vánky, 1997:163 (= Moreaua gymnoschoeni) - Gymnoschoenus sphaerocephalus & G. anceps 
  317. Tol. laevigatum Websdane & Vánky, in Vánky & Websdane, 1995:224 (= Moreaua laevigata) - Schoenus laevigatus
  318. Tol. megaglomerulosum Vánky, 1997:147 (= Moreaua megaglomerulosa) - Lepidosperma gunnii
  319. Tol. melanosporum Websdane & Vánky, in Vánky & Websdane 1996:170 (= Moreaua melanospora) - Mesomelaena graciliceps
  320. Tol. mesomelaenae Websdane & Vánky, in Vánky & Websdane,1996:169 (= Moreaua mesomelaenae) - Mesomelaena pseudostygia
  321. Tol. rhynchosporae-cephalotis Vánky & T. Vánky, in Ványky, 1993:29 (= Moreaua rhynchosporae-cephalotis) - Rhynchospora-cephalotes
  322. Tol. schoeni Vánky & McKenzie, in Vánky & Websdane, 1995:227 (= Moreaua schoeni) - Schoenus brevifolius
  323. Tol. tetrariae Vánky, 1997:160 (= Moreaua tetrariae) - Tetraria capillaris
  324. Tol. tricostulariae Websdane & Vánky, in Vánky & Websdane, 1996:178 (= Moreaua tricostulariae)  - Tricostularia neesii
  325. Tol. triste Vánky, 1997:154 (= Moreaua tristis) - Gahnia tristis
  326. Tranzscheliella austrostipae R.G. Shivas & Vánky, 2007:9 - Austrostipa verticillata
  327. Tr. laevispora Vánky, 2004:82 - Sporobolus agrostoides
  328. Tr. poae Vánky, 2008:135 - Poa cita
  329. Urocystis alstroemeriaei Vánky & C. Vánky, in Vánky, 2001:267 (= Ur. bromariae) - Alstroemeria pallida
  330. Ur. auraea Vánky, 2004:81 - Hypoxis aurea
  331. Ur. anemonae-narcissiflorae Vánky, 2011:101 - Anemone narcissiflora subsp. interior
  332. Ur. beckwithiae Vánky, 2005:255 ‑ Beckwithia andersonii
  333. Ur. bulbocodii Vánky, 1975:100 - Bulbocodium vernum
  334. Ur. camassiae Vánky, 1994:170 - Camassia quamash
  335. Ur. ceratocephali Zambettakis ex Vánky, 1988:370 - Ceratocephalus falcatus
  336. Ur. chorizandrae R.G. Shivas, Cunnington & Vánky, in Vánky & Shivas, 2003:260 - Chorizandra enodis
  337. Ur. circaeasteri Vánky, 2004:56 - Circaeaster agrestis
  338. Ur. glabella Vánky & R.G. Shivas, in Shivas & Vánky, 2007:9 - Hypoxis glabella
  339. Ur. leersiae Vánky, 1987:231 - Leersia hexandra
  340. Ur. phalaridis Vánky, in Vánky & Abbasi, 2011:189 – Phalaris sp.
  341. Ur. poae-palustris Vánky, 1976:119 - Poa palustris
  342. Ur. pulsatillae-albae Vánky & Tóth, in Vánky, 2009:309 - Pulsatilla alba
  343. Ur. ranunculi-auscheri Vánky, 1983:321 - Ranunculus auscheri
  344. Ur. thaxteri Vánky, 2001:270 - Hypoxis acuminata
  345. Ur. tothii Vánky, 1976:416 - Juncus compressus
  346. Ur. trautvetteriae Vánky, 1998:100 - Trautvetteria grandis
  347. Ur. vulpiae Vánky, 2009:306 - Vulpia alopecuros
  348. Ustanciosporium rhynchosporae Vánky, 1999:31 - Rhynchospora rugosa
  349. Ustanciosporium tenellum R.G. Shivas & Vánky, in Vánky & Shivas, 2003:261 - Cyperus tenellus
  350. Ustanciosporium venezuelanum Vánky, 2011:101 - Rhynchospora sp.
  351. Ustanciosporium virginianum Vánky, 2006:48 - Rhynchospora capitellata
  352. Ustilago acroceratis Vánky, 2001:293 - Acroceras macrum
  353. U. alcornii Vánky, 2000:163 - Tripogon loliiformis
  354. U. aldabrensis Piatek & Vánky, 2007:214 - Dactyloctenium ctenoides
  355. U. arenariae-bryophyllae Vánky, 1983:333 - Arenaria bryophylla
  356. U. austro-africana K. & C. Vánky, in Vánky, 1999:138 - Enneapogon cenchroides
  357. U. boissierae Vánky, 1997:137 - Boissiera squarrosa
  358. U. buchloeformis Vánky, 2011:103 - Bouteloua repens
  359. U. cephalariae Vánky, 1983:334 - Cephalaria humilis
  360. U. chloridis Vánky, C. Vánky & R.G. Shivas, in Vánky & Shivas, 2001:171 - Chloris lobata
  361. U. circumdata Vánky, 2004:184 - Muhlenbergia montana
  362. U. combensis Vánky, 1994:358 - Commelina benghalensis
  363. U. ctenioides Vánky, 1996:94 - Dactyloctenium ctenioides
  364. U. cynodonticola Vánky, R.G. Shivas & A. Witt, in Vánky, 2004:58 - Cynodon dactylon, C. bradley, C. incompletus
  365. U. dactyloctenii-gigantei Vánky, 2002:387 - Dactyloctenium giganteum
  366. U. deyeuxicola Vánky & L. Guo, 2001:262 - Deyeuxia angustifolia
  367. U. drakensbergiana Vánky, 1999:24 - Digitaria tricholaenoides
  368. U. dregeanoides Vánky & C. Vánky, in Vánky, 1997:177 - Merxmuellera stricta
  369. U. dumosa Vánky & Oberw., in Vánky, 1990:477 - Rumex dumosus
  370. U. duranii Vánky, 2004:77 - Andropogon semiberbis
  371. U. enteropogonis Vánky, 2002:378 - Enteropogon ramosus
  372. U. gabonensis Vánky, 2006:39 - Phacelurus gabonensis
  373. U. gardnerii McKenzie & Vánky, in Vánky, 1991:486 - Cyperus ustulatus
  374. U. heleochloae Vánky & Gönczöl, 1978:247 (= U. constantineanui (Săvul.) Vánky - Heleochloa schoenoides,
  375. U. ignota Vánky, 2005:242 ‑ Panicum sp
  376. U. inaltilis Vánky & A. A. Mitchell, in Vánky, 1998:328 - Triodia longiloba
  377. U. latziii Vánky, 2001:282 - Triraphis mollis
  378. U. lepturi-xerophili Vánky, 1999:149 - Lepturus xerophilus
  379. U. longiseta Vánky & Oberw., 1994:54 - Polygonum longisetum
  380. U. lunata R.G. Shivas, McTaggart & Vánky, 2007:358 - Triodia longiceps
  381. U. mauritiana Vánky, 2002:420 - Phragmites mauritianus
  382. U. milii-vernalis Vánky & H. Scholz, in Vánky, 2008:148 - Milium vernale
  383. U. neurachnis Vánky, 2002:378 - Neurachne tenuifolia
  384. U. onopordi Vánky, 1991:487 - Onopordum bracteatum subsp. ilex
  385. U. panici-virgati Vánky, 2004:186 - Panicum virgatum
  386. U. penniseti-purpurei Vánky, 2006:44 - Pennisetum purpureum
  387. U. pentaschistidis Vánky, 2006:42 - Pentaschistis pallida
  388. U. perirregularis Vánky, 2005:246 - Panicum dichotomiflorum
  389. U. piptatheri Vánky, 2009:306 - Piptatherum paradoxum
  390. U. planetella Vánky & R.G. Shivas, in Vánky, 2007:24 - Eragrostis japonica
  391. U. prostrata Vánky & Oberw., in Vánky, 1991:164 - Polygonum prostratum
  392. U. radians Vánky & Oberw., 1994:68 - Polygonum careyi
  393. U. radulans Vánky, 1999:144 - Dactyloctenium radulans
  394. U. schmidtiae Vánky, 1997:135 - Schmidtia pappophoroides
  395. U. schoenefeldiae Vánky, 1997:179 - Schoenefeldia gracilis
  396. U. sclerachnes Wakef. ex Vánky, 2008:150 - Sclerachne punctata
  397. U. simplex Wakef. ex Vánky, 2008:150 - Sclerachne punctata
  398. U. subminor Vánky, 2004:190 - Bouteloua rigidiseta
  399. U. trichogena Vánky, 2006:54 - Setaria setosa var. leiantha
  400. U. tridentis Vánky, 2005:256 ‑ Tridens eragrostoides
  401. U. triodiae Vánky, 1997:167 - Triodia microstachya & Plectrachne pungens
  402. U. triraphidis Vánky, 2001:282 - Triraphis schinzii
  403. U. turcomanica Tranzschel ex Vánky, 1988:404 - Eremopyrum bounapartis
  404. U. viviparifera Vánky, C. Vánky & N.D. Sharma, in Vánky, 1999:147 - Dactyloctenium aegyptium
  405. U. xerochloae Vánky & R.G. Shivas, 1997:838 - Xerochloa imberbis & X. laniflora
  406. Vankya lloydiae Vánky, 2009:75 - Lloydia triflora
  407. Yelsemia droserae R.G. Shivas, Vánky & P. Athipunyakom, in Vánky, Shivas & Athipunyakom, 2006:115 - Drosera burmanni
  408. Y. lowrieana R.G. Shivas & Vánky, 2003:132 - Byblis rorida
  409. Zundeliomyces polygoni Vánky, 1987:477 - Polygonum alpinun